Udalosti
5/5

Vtipné darčeky

  • Pridané: 06.03.2018   |   11 čítaní / zobrazení

Ste pozvaný na oslavu a zase sa objavuje tá istá otázka „ aký zaujímavý darček priniesť?“ Chcete sa vyhnúť typickým darčekom ako je kozmetika, víno, káva či čokoláda ale zároveň nechcete míňať množstvo peňazí na drahšiu vec. Práve pre takéto situácie sú najlepšie vtipné darčeky. Nie sú možno vždy originálne, no keď sa na oslave ukážete s takýmto darčekom, pobaví nielen obdarovanú osobou ale aj ostatných zúčastnených na oslave. Veď predsa nie nadarmo sa hovorí že smiech predlžuje život. Preto by sme vám radi by sme vám predstavili niekoľko našich typov, s ktorými zaručene nešliapnete vedľa.

Oblečenie . Oblečenie nosí predsa každý a keď je navyše s nejakým vtipným nápisom, zaujme každého okoloidúceho. Táto sekcia darčekov je veľmi univerzálna, pretože si môžete vybrať oblečenie pre muža, ženu dokonca aj dieťa. Pre ženu sú skvelé šaty alebo dokonca tehotenské tričko s výstižným nápisom o jej stave. Pre dieťa nájdete množstvo vtipných body, ktoré úžasne ukážu na fotografií. Pre mužov sa veľmi teší obľube ,samozrejme okrem tričiek s vtipnými nápismi ktoré zoženie už prakticky všade,  plavky v extravagntnom strihu. Skúste darovať svojmu kamarátovi, priateľovi alebo manželovi borat plavky a uvidíte ako sa zatvári a koľko krát si ich na seba oblečie.

Hrnčeky alebo poháre. Nájdete ich nespočetne veľa skoro na každom kroku, no a práve preto si treba vedieť vybrať. My osobne by sme sa už vyhli s tak trochu „otrepanými“ pohármi v tvare ženského alebo mužského teľa. Nahraďte ich originálnejšími  napríklad obrovským hrnčekom na „uhasenie smädu“ v tvare hasiaceho prístroja alebo s hrnčekmi ktoré majú originálne podaný nápis napríklad tak, že začiatočné písmeno slova je vytvarované ako uško na hrnčeku. Taktiež sa v poslednej dobe stále viac vytvárajú šálky, ktoré z vonkajšej strany vyzerajú úplne obyčajne, ale vo vnútri majú vymodelovanú postavičku, žraloka, loptu a iné predmety. Tak vás na konci každého dopitého nápoja bude čakať prekvapenie vo vnútri. Vyzerajú originálne a zaručene nikto iný nebude mať taký istý hrnček, čo je určite bonus naviac.

Poduška a vankúše. Poviete si že na nich sa nedá nič vymyslieť, veď predsa je to vankúš, ale opak je pravdou. Keď sa trochu poobzeráte, tak nájdete záplavu vankúšov, ktoré zaujmú najmä svojím originálnym tvarom. Veľmi populárne sú hlavne vankúše v tvaroch emoji. Stačí kúpiť ten, ktorý predstavuje najčastejšie používaného alebo obľubeného smajlíka vášho kamaráta a okrem toho že ho pobavíte, ukážete tým aj to že ho dobre poznáte. Veľmi bizarným ale originálnym vankúšom je v tvare polena. Tento vankúš má uveriteľnú potlač dreva a aj tvar. Nie je to nejaký plnohodnotný dizajnérsky kúsok, ale o to nám predsa ani nejde.

Antistresové predmety. Na každom kroku počujete ako je dnešná spoločnosť uponáhľaná a každý sa stále stresuje. Preto je skvelé potešiť vašu blízku osobu predmetom, ktorý ho aspoň čiastočne zbaví napätia počas pracovného dňa. Stačí si ho zobrať do taška a hocikedy a  sa cítite unavený a vyčerpaný, vytiahnete antistresový predmet a nech ste kdekoľvek či už v električke, na stretnutí, v škole, v práci jednoducho sa odreagujete a vaše myšlienky na chvíľu odídu od povinností. Čo môže byť na nich zaujímavé a vtipné na nich také je ich prevedenie. Zoženiete ich v tvare reálnych húb, biliardových gúľ, iných športových pomôcok, taktiež smajlíkov, rôznych zvierat , ženských a mužských orgánov a mnoho iného.

 

Toaletný papier a vreckovky s potlačou. Nie je to veľmi originálne darček  ale stále veľmi účinný a zábavný. Asi najlepšia potlač je sudoku na toaletnom papieri, pretože je aj reálne využiteľná, ale aj potlače s eurami, dolármi či inými bankovkami vyzerajú zaujímavo. Veď kto by sa nechcel vysmrkať do peňazí?   

Je aj množstvo iných tak trochu bizarných vecí ktoré stoja za povšimnutie a sú jednoznačne originálne ako sú pištoľ na kečup, oblečenie z bublinkovej fólie, mini golfové alebo futbalové ihrisko ktoré môžete mať na záchode, formy na ľad v neočakávaných tvaroch, opačné hodinky a mnoho iného. No dávať vtipné darčeky naozaj treba vedieť. Nechcete sa predsa dostať do nepríjemnej situácie kedy sa obdarovaný človek urazí alebo v horšom prípade nahnevá. Preto sa treba držať niekoľkých pevných zásad.

  • Každému sa zdá vtipné niečo iné. To čo sa zdá vtipné vám, neznamená že rozveselí aj niekoho iného, preto treba dávať darčeky tohto typu len osobe, ktorú dobre poznáte a vie si vystreliť sama zo seba.

  • Za žiadnych okolností, ich nedávajte svojim nadriadeným alebo obchodným partnerom. Mohli by spôsobiť viac škody ako užitku.

  • Určite sa nehodia na každú príležitosť. Treba rozlišovať. Na formálne príležitosti sa hodí formálny dar.

  • Neprekračujte hranicu slušnosti. Chcete pobaviť nie uraziť.

Ak sa budete držať týchto zásad, dosiahnete ten požadovaný efekt a bude zábava!

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár