Udalosti
5/5

Tipy na darčeky pre ženy

  • Pridané: 23.12.2017   |   3 čítaní / zobrazení

Vianoce. Keď sa spomenie toto slovo, každého napadne niečo iné. Niekto si ihneď spomenie na plný stôl, ktorý sa prehýba pod množstvom výnimočného jedla. Jedla, ktoré si zvyčajne  cez rok nedoprajeme. Sú to koláče bez ktorých si niekto nevie predstaviť tieto sviatky. Pre mnoho ľudí je to práve atmosféra, ktorú majú v týchto dňoch najradšej. Všade vládne krásny chaos, rodiny sa stretávajú a z každého kúta znejú koledy. Neodmysliteľnou časťou  je vianočný stromček, pod ktorým sú ukryté  vianočné darčeky. Vianočnými Darčekmi chceme potešiť naše milované osoby, no niekedy nevieme ako na to a nápady nám dochádzajú . Preto vám prinášame ďalšie typy na vianočné darčeky pre ŇU.


1.Kozmetické vianočné darčeky

Každá žena je rada krásna. každá žena má rada čas pre seba a každá žena sa rada cíti výnimočne. Preto je kozmetika jeden z darčekov pri ktorých nemôžete šliapnuť vedľa. Tu sú konkrétne produkty ktoré nás zaujali za posledný čas a zídu sa každej žene.

V prvom rade to je rúž. Hovorí sa, že skoro žiadna žena bez neho nevyjde na ulicu. Matné tekuté rúže sú hitom posledných mesiacov. Z tých kvalitnejších odporúčame zo Sephory , matné rúže privátnej značky Sephora, ktoré sú jedny z najlepších na trhu. Môžete si vybrať z tridsiatich odtieňov a zaplatíte niečo viac ako desať eur.  Za zmienku stojí aj novinka vo všetkých drogériách , ktorá prišla na trh v decembri- matné rúže značky Dermacol, taktiež v množstve odtieňov a za ľudovú cenu.

Ďalšia vec s kozmetických vianočných darčekov s ktorými zabodujete u svojej priateľky, dcéry, manželky či sestry je určite maska na tvár. Maska na mastnú pleť, maska na suchú pleť, maska na unavenú pleť, maska na vrásky. Jednou vetou, druhov je nespočetne veľa. Sú praktické a každá žena si pri jej aplikovaní oddýchne.

Krém na tvár snáď  nechýba v kúpeľni u žiadnej ženy, a práve Vianoce sú vhodným časom na ešte väčšie rozmaznávanie. Tu  môžete kľudne popustiť uzdu  svojej fantázie a obdarovať ženu  drahšou a luxusnejšou pleťovou kozmetikou ako bežne používa. Bude sa cítiť výnimočne a krásne.

Do kozmetiky zaraďujeme aj vlasovú kozmetiku, ktorej nie je nikdy dosť. Môžete ženu potešiť exotickými olejmi na vlasy, drahšími šampónmi a kondicionérmi alebo suchým šampónom, ktorý je skvelý pomocník pri cestovaní.

Parfémy sú veľmi špeicifická oblasť darčekov. Neodporúčame ísť len tak do obchodu a vybrať vôňu ktorá sa páči vám. Predsa žena je tá ktorá ju bude nosiť a preto je dôležité siahnuť na overenú kvalitu. Zistite na akú vôňu nedá dopustiť a ktorú si kúpila už nespočetne krát.
  

2. Vianočné darčeky - Šperky

Nič nevystihuje ženu lepšie ako krásny šperk. Šperky za vás rozprávajú. Vyjadrujú emócie, ktoré by ste možno inak nevedeli povedať. Nemusia to byť za každých okolností zo zlata alebo diamantov. My na Vianoce odporúčame lacnejšiu verziu. Bižutériu, ktorú by mohla žena nosiť aj vo všedný deň napríklad do práce alebo školy a nemusela sa báť o jeho poškodenie. Tie drahšie vianočné darčeky si radšej nechajte na vzácne príležitosti.


3. Poukážky

 

Poukážky v dnešnej dobe existujú už snáď na všetko. Zistite do akého salóna chodí vaša milovaná osoba a zaplaťte jej jednu návštevu u jej obľúbeného kaderníka alebo kozmetičky či nechtárky. Doprajte jej oddych a  relax v podobe masáže alebo poukážky do wellnesu.

Povýšte jej záľuby na novú úroveň a darujte jej poukážky na kurz. Môže to byť kurz varenia, kurz tanca, kurz maľovania či kurz líčenia. Možností na Vianočné darčeky napríklad do kuchyne je neúrekom, stačí len dokonalo poznať ženu ktorú chcete obdarovať.

Ak je vaša manželka, kamarátka, dcéra či priateľka nákupnou maniačkou ale vy sa neviete až tak veľmi trafiť do jej vkusu máme pre vás skvelý typ. Kúpte jej poukážku na nákup v jej obľúbenom obchode, nabitú na vami vybranú čiastku, a žena si môže sama vybrať oblečenie ktoré sa jej páči. Predídete tak tomu, že po sviatkoch si pôjde obdarovaná osoba vymeniť sveter ktorý ste jej darovali. Alebo rovno vrátiť.

Veľmi zaujímavý nápad ,s ktorým poslednou dobou prišli niektoré kvetinárstva, je poukážka na kvety na celý rok. Môžete si zvoliť ľubovoľný počet kytíc v poukážke a tak bude mať vaša obdarovaná osoba po celý rok čerstvé kvety.

4 .Zážitok

Podľa nás asi najlepší typ na vianočné darčeky je práve zážitok, lebo ako sa hovorí zážitky nám zostávajú na celý život, zatiaľ čo veci odchádzajú a prichádzajú. Potešte ju lístkom do divadla alebo na koncert jej obľúbenej kapely.

Adrenalínový zážitok  nie je pre každého, ale keď niekto miluje výzvy tak je to nezabudnuteľné. Môže vyskúšať rafting, tandemový zoskok či bungee-jumping.

Do  kategórie zážitkov určite patria aj dovolenky alebo víkendové pobyty. Finančne trochu náročnejšie môže byť dovolenka v zahraničí ale krásny čas môžete spolu prežiť aj na Slovensku na obľúbených miestach ako sú Vysoké Tatry či kúpele v Piešťanoch.

Okrem hmotných darov si darujte v týchto dňoch aj seba navzájom. Trošku menej nervozity a viac láskavosti spraví tieto Vianočné dni krajšie, nezabudnuteľnejšie a čarovnejšie.

  • reagovať   |   178.41.217.***   |   02. január, 11:40Janka
    Pekný článok, páči sa mi :P

pridať komentár