Udalosti
5/5

Svet kabeliek je čarovný: Poradíme vám ako si správne vybrať

  • Pridané: 29.12.2018   |   8 čítaní / zobrazení

Svet kabeliek je čarovný: Poradíme vám ako si správne vybrať

Rôzne tvary, farby či materiály, svet kabeliek je tak pestrý, že si niekedy jednoducho neviete vybrať. Preto vám teraz predstavíme zásady, ktoré by ste mali dodržiavať, ak si chcete vybrať správnu kabelku, ktorá bude ako stvorená pre vás.

 Farba rozhoduje

Už dávno neplatí, že kabelka sa musí farebným tónom presne hodiť k vašim topánkam. Ponúka to viac voľnosti, ale aj väčšie starosti. Pravdou však je, že ak vám vyhovuje zladiť kabelku s topánkami, nejde o žiadnu chybu. Ak si však k tmavohnedej kabelke obujete kráľovsky modré lodičky, rovnako nič nepokazíte. Naopak, budete pôsobiť trendy a sviežo. Táto voľnosť, za ktorú vďačíme módnym stylistom vám môže pomôcť najmä vtedy, keď si k vášmu otufitu plánujete vziať výraznú kabelku.


 

Kreativite sa však pri farbe kabeliek nekladú medze. Výrazné farby, zaujímavé vzory. Všetko je dovolené. Nejeden módny dizajnér vám potvrdí, že nie je nič štýlovejšie, ak jednoduché oblečenie doplníte výraznou kabelkou.

Pozor by ste si však mali dávať na jeden dôležitý detail, a tým sú farby kovov. Ak sú rozdielne farby topánok a kabeliek odpustiteľné, tak ide o pravý opak pri farbe zipsu či cvočkov. Pravidlo je jednoduché, kovy nekombinujte a ostanete verná  jednej farbe. Ak majú teda vaše topánky zlaté doplnky, rovnaké by mali byť aj na kabelke.


 Ako pri všetkých pravidlá, aj tu platia výnimky. Snubné prstene a obrúčky sa nepočítajú. Neznamená to teda, že ak od svojho snúbenca dostanete prsteň zo striebra, musíte všetky kabelky so zlatými zipsami okamžite vyhodiť. Ak máte na sebe šperk, ktorý je pre vás významný a nosíte ho denne, môžete ho doplniť kabelkou, ktorá má na sebe prvky z iného kovu. Jednoducho povedaná, v tomto prípade módu prekoná vaše srdce.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár