Udalosti
5/5

Stieracie mapy

  • Pridané: 08.01.2018   |   12 čítaní / zobrazení
Určite poznáte ten úžasný pocit, keď cestujete niekam mimo Slovenska. Ste plní očakávania a nadšenia čo vás čaká vo „veľkom“ svete. Tešíte sa ako budete objavovať pamiatky vybranej krajiny, ochutnávať cudzokrajnú kuchyňu, spoznávať novú kultúru a stretávať sa s domácimi obyvateľmi. Cestovanie je jednoducho úžasné. Prepájajú sa kultúry a môžete objaviť iný pohľad na svet a samozrejme naučiť sa alebo si precvičiť cudzí jazyk. Počas cestovania navštívite rôzne krajiny, bohaté aj chudobnejšie. Bohaté vás naučia nové veci a domov môžete prísť s nápadmi ako niektoré veci zlepšiť. Tie chudobnejšie vám naopak ukážu že život môže byť aj veľmi ťažký a tešiť sa dá aj z úplných maličkostí. Hovorí sa že svet je kniha a tí ktorí necestujú, čítajú iba jednu stranu. Keď už začneš čítať chceš knihu dočítať do konca. Keď si bol v jednej krajine, chceš ísť aj do druhej. Preto sa dá cestovanie nazývať drogou. Cestovanie sa stáva tvojou vášňou a ty chceš precestovať všetky tvoje vysnívané krajiny či ostrovy. Rozprávaš sa a zdieľaš s ľuďmi ktorí majú takú istú záľubu v cestovaní a vymieňate si typy ako a kam cestovať.
Ak chcete svojim priateľom ukázať krajiny ktoré ste už navštívili s cestovateľskou stieraciou mapou DELUXE to urobíte vo veľkom štýle. Pretože táto mapa je jednoznačne luxusná. Má na sebe vrstvu zlatej fólie. Začínate teda od žiarivej zlatej mapy na čiernom podklade, a pomocou mince stierate krajiny ktoré ste už navštívili. Vytvoríte si tak mapu miest ktoré ste už navštívili alebo ktoré ešte len chcete navštíviť. Už spomínaná univerzálna čierna a zlatá farba sa hodí na každú stenu do každého domova.
Čím sa ale cestovateľská stieracia mapa Deluxe odlišuje od obyčajnej stieracej mapy? Stieracia mapa Deluxe je väčšia s prídavkom ostrovov a na spodnom okraji mapy nájdete infografiku s užitočnými informáciami a faktami najvyššie pohoria, najnižšie miesta zeme, najväčšie jazerá a ešte omnoho viac.
Keďže je cestovanie čoraz dostupnejšie a lacnejšie, nie ako v minulosti kedy si cestovanie mohli dovoliť lev bohatí ľudia, tak sa do sveta môže dostať prakticky ktokoľvek. Stačí ak budete sledovať akcie a letenky a tak sa každému kto má srdce cestovateľa môže splniť sen. Preto je stieracia mapa Deluxe vhodným darčekom pre kohokoľvek. Pre dobrodruhov ktorí už precestovali pol sveta ale aj pre vašich priateľov či rodinu, ktorí chcú cestovať ale zatiaľ ešte nenašli odvahu. A tak môžeme stieraciu mapu Deluxe označiť aj za určitú formu motivácie, kde sa môžete každý deň pozerať na krajiny ktoré ešte len chcete navštíviť a tak si pripomínať čo pre realizáciu to treba spraviť.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár