Udalosti
5/5

Single Valentín alebo tipy pre nezadaných ľudí na Valentína

 • Pridané: 17.02.2019   |   1 čítaní / zobrazení

                       Single Valentín alebo tipy pre nezadaných ľudí na Valentína.​

Si single a unavujú ta všade prítomné srdiečka a rozhovory o tom čo kto kúpi svojmu partnerovi? Kde na akom príjemnom a výnimočnom mieste ho strávia? Ak áno, a ty si si doteraz myslel že sa zavrieš doma a budeš ho ignorovať my ti ponúkame zopár tipov, prežiť Valentín inak. Pripomeň si že Valentín je o láske a „sebaláska“ je kľúčom ku všetkým ostatným láskam. Preto tento deň preži výnimočne a dopraj si.

 


 

 1. Stav na kultúru.

Využi, že väčšina ľudí bude sedieť v reštauráciách na romantickej večeri a vydaj sa do galérií spoznávať umenie. Je to niečo, čo nerobíš každý deň, čiže to bude príjemná zmena v tvojej bežnej zabehnutej rutine. Okrem galérií samozrejme odporúčame aj divadlo alebo balet. Pekne sa obleč, uprav sa vyraz von

 

 1. Drink v strede týždňa

   

Aj keď tento rok vyšiel Valentín na pracovný týždeň, nemusí to znamenať, že máš sedieť doma a opúšťať sa pri romantických filmoch. Ak na drink chodievaš aj počas pracovných dní, žiadna zmena sa u teba neudeje. Ak nechodíš, Valentín je dobrá príležitosť a výhovorka, ako sa zabaviť bez toho, aby si vyzeral ako notorik. Mestá sú totiž plné všakovakých antivalentínskych žúrok s dobrými akciami na drinky a hudbou, takže si určite vyberieš.

 1. Rozdaj lásku

V zahraničí pred nejakým časom bola populárna akcia „ Free hugs“  Ak nevieš o čo ide, práve na Valentína máš ideálnu príležitosť sa s ňou zoznámiť - ba čo viac, aj ju v tvojom okolí zorganizovať. Napíš si na transparent Free Hugs (poprípade, ak si myslíš, že bude lepší slovenský ekvivalent "Objatia zdarma") a vyraz do ulíc potešiť ľudí, ktorí sú možno na Valentína tiež sami. Určite sa ti bude zdať najprv čudné objímať sa s cudzincami, no po chvíli zistíš, že je to sranda a navyše ťa to nabije dobrou náladou a energiou. A zlepšíš deň aj ostatným!  Ak je toto na teba jednoducho priveľa, sú aj iné možnosti ako pomôcť ľuďom. Rôzne nocľahárne pre ľudí bez domova, kde môžeš ísť pomáhať napríklad pri rozdávaní večere ako dobrovoľník. Neskôr sa môžeš s niektorými z nich porozprávať, a zistíš to že keď momentálne nie si vo vzťahu, nie je ten najväčší svetový problém. Ak sa na objímanie necítiš, alebo len jednoducho nemáš rád ľudí, obráť svoju pozoronosť napríklad na psíkov z útulku, ktorým určite dobre padne poriadne vyvenčenie a pohladenie. Poprechádzaš sa po prírode, prídeš na iné myšlienky.

 1. Kamaráti sú cesta

Cez normálny pracovný  týždeň, určite nemáš veľa príležitostí tráviť celý deň s kamarátmi. Takže, ak sa valentínske ráno zobudíš s chuťou vybočiť zo stereotypu rýchlo daj vedieť svojím single kamošom a obdarujte sa na sviatok zamilovaných niečím nezvyčajným. Zavolaj do roboty, vybav si dovolenku a vydajte sa smerom vlaková stanica. Tam si už vyberiete, kam budete mať práve chuť ísť - na deň do Viedne, Budapešti či Prahy? Prečo nie! Alebo si zbaľte svoju výstroj a choďte na svah, kde by to malo byť tiež na Valentína preriedené. Endorfíny zo snowboardovania či lyžovania ti krásne vynahradia absenciu zamilovanosti, to nám ver. Ak nemôžeš len tak odísť z roboty, pozvi kamarátov večer k sebe. Uvar alebo objednaj večeru. Kúp víno alebo pivo a pozrite si dobrý akčný film.

 1. Predsa sám?

   Ak sa ti nechce nikam chodiť a ani s nikým byť, jednoducho zostať doma a rozmaznávaj sa. V tento deň je to povolené. Objednaj si o jednu pizzu viac ako zvyčajne spolu s mastným a šťavnatým Ham- burgerom. Kúp si zásobu sladkého a zapni si svoj obľúbený seriál, pusti si hudbu a tancuj sám so sebou alebo si jednoducho čítaj. Rob to na čo inokedy nemáš čas!

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár