Udalosti
5/5

Povedzte nám aký je váš priateľ a my vám prezradíme aký typ darčekov ocení.

  • Pridané: 03.01.2019   |   5 čítaní / zobrazení

Povedzte nám aký je váš priateľ a my vám prezradíme aký typ darčekov ocení.

Stále hľadáme pre svojich chlapov a priateľov ten TOP darček, ktorý by ich potešil. Ale čo ak parfémov, športových potrieb a náradia už majú plné skrine? Poradíme vám, čím u nich rozhodne zabodujete. Darujte im darček, ktorý je v poslednom období čím ďalej, tým viac obľúbený. Nedá sa stratiť, zničiť ani ukradnúť.

 Len zážitkový darček zostane navždy v spomienkach. A čo je pri jeho kúpe najväčšia pecka? Zážitkový darček vo forme poukazu platí zväčša 3-12 mesiacov, s možnosťou predĺženia, či výmeny za akýkoľvek iný zážitok. Ak aj neviete, čo by sa mu tak mohlo páčiť skúste prezradiť jeho povahu a my vám načrtneme, akým zážitkom by ste mu mohli spraviť radosť.

1. Autíčkar. 

Autíčkari milujú autá a motory. Otáčajú sa za každým lepším autom a milujú zvuky motora. Tak si ho posaďte do superšportiaka a doprajte mu zážitkovú jazdu na poriadne nadupanom športovom aute. Ferrari alebo Ford Mustang štartujú z niekoľkých rôznych miest na Slovensku. Stačí vybrať, ktoré je pre neho najbližšie a koľko minút jazdy to dovolí vašej peňaženke.

 2. Gurmán.

Hlavne žiadne zbytočné stresy. Má rád kľud a pohodu, rd sa necháva obskakovať a taktiež neodmietne žiadnu špecialitu. Masáž, večera v talianskej reštaurácií degustácia dobrého vína vo výnimočnej pivnici ho dostanú na vrchol blaha. Už ste skúšali pivné kúpele?

 


Wellnes vo dvojici s vami, alebo s partiou to bude pre neho tá správna atmosféra, na ktorú len tak rýchlo nezabudne.

 
 

3. Srdcom športovec.


Bez pohybu ako keby ani neexistoval. Miluje chvíle plné napätia a adrenalín je už pomaly nonstop v jeho krvi? Dajte mu možnosť otestovať si vlastné fyzické a psychické schopnosti. Môžete mu ich dopriať pri zážitkoch z kategórie adrenalín a šport. Ak už tandemový zoskok padákom alebo kyvadlový zoskok z mosta vyskúšal, môžete mu darovať niečo netradičnejšie. Napríklad taká streľba na strelnici bez zbrojného preukazu, alebo jazda na snežnom skútri mu pomôže zabudnúť na svoje okolie. Jeho úsmev vám určite prezradí, že ste sa trafili do čierneho.
 


 


 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár