Udalosti
5/5

Fotorámiky ako darček

  • Pridané: 17.03.2018   |   5 čítaní / zobrazení

Fotorámiky ako darček Určite to všetci poznáte. Kopy fotiek, ktoré sú natlačené v obrovskej krabici, pretože ich nemáte kde už skladovať a jednoducho neviete čo s nimi. Snažíte sa si ich zachovať pre tie chvíle, keď vám osivejú  vlasy, zvráskavie tvár a celý život sa zrazu tak nejak spomalí. Prepadne vás melancholická nálada, kedy spomínate na svoju mladosť a dôležité míľniky vo svojom živote. Vtedy ich vytiahnete, a začnete si prechádzať  fotografiami ktoré vám vyvolajú úsmev na perách. Sú tam fotky z detstva, oslavy, svadby, krstu detí, okrúhlich narodenín či spoločných dovoleniek. Nájdete tam množstvo známych tvárí. Tváre vašich najlepších kamarátov, rodičov, súrodencov a detí,  z ktorých už nie všetkých môžete vidieť naživo. Zostali vám iba navždy zachytené na malom kúsku fotopapiera. Presne v tom je sila a zmysel fotografie. Zachytiť záblesk života a s ním aj emóciu. Preto je úžasné fotky vytiahnuť z krabice, aby ste sa z nich mohli tešiť už teraz. Navyše ak ich dáte do úžasných rámikov, nielen že sa z nich poteší každý návštevník vášho domu, ale aj skvelo a štýlovo doplnia vaše bývanie. Možností ako naaranžovať tento „osobný“ doplnok je mnoho. Napríklad si môžete spraviť celú stenu obvešanú rámikmi. Aby to nevyzeralo monotónne použite rôzne štýly. Začnete od tých najstarších spomienok a postupne po druhý koniec steny zobrazíte určitú životnú etapu.

Fotorámiky Určite ich môžete použiť ako obzvláštniť schody vo vašom dome.  Opäť môžete začať od najnižšieho schodu kde dáte fotky vašich narodených detí a ako pôjdete vyššie a vyššie fotky budú  chronologicky ukazovať život vašich detí. Prvé dni v škôlke, v škole, na zápase či vystúpení, narodeniny a iné udalosti, na ktoré chcete spomínať každý deň. Na túto príležitosť sa skvele hodia práve fotorámiky na viac fotiek.

Samozrejme fotorámiky na jednu fotku sú aj skvelé darčeky pre vášho kamaráta, ktorý odchádza na dlhší čas preč alebo pre priateľa/priateľku, keď chcete aby vás mala na očiach, aj keď nie ste spolu. Fotorámiky sú jednoducho univerzálne vo všetkých smeroch. V obchodoch nájdete minimalistické, jednoduché ale aj v rôznych neobyčajných tvaroch, vintage,pestrofarebné, extravagantné či dokonca majstrovské zberateľské kúsky.  

Okrem kupovania fotorámikov odporúčame aj vyrobiť si vlastné. Podporí to vašu kreativitu, zručnosť a budete mať vo svojom príbytku niečo originálne. Taktiež je to skvelý typ na darček pre kohokoľvek. Napríklad môžete vyrobiť sadu fotorámikov z CD- čiek . to čo budete potrebovať je sedem CD ktoré už nepoužívate, papierové pásky, pravítko, nožnice, pohár, fixku, lepidlo a nakoniec klinček na zavesenie. Postup je veľmi jednoduchý. Nastrihajte si ľubovoľne dlhé pásy pásky a dahte ich vedľa seba na stôl v primeranej vzdialenosti. Naaranžujte si CD pod seba, tak aby sa to páčilo vám. Jednoducho ich prilepte. Podľa vhodne veľkého pohára (ktorý nebude väčší ako CD)  obkreslite fotku a vystrihnite ju. Ponalepujte ich tak, aby vám krúžok z vytŕčajúceho CD tvoril fotorámik fotky. Následne pripevnite klinček na vrch CD a pripevnite na stenu. Efektívne a jednoduché.

Samozrejme nápadov je mnoho, stačí mať iba chvíľu času a chuti.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár