Fašiangy

Bujará zábava, fašiangové sprievody, uvoľnené spoločenské konvencie, bláznivé masky, vôňa zabíjačkových špecialít a smažených šišiek, sýte jedlá, sladké pokušenia a občas i voľnejšie mravy. Toto všetko sú slová, ktoré keď počujeme okamžite si ich spájame s fašiangami. Dnes toto obdobie berieme hlavne ako obdobie prechodu od zimy k jari. No korene fašiangových zvykov siahajú veľa rokov do našej minulosti a pre našich predkov to znamenalo omnoho viac. viac »

Single Valentín alebo tipy pre nezadaných ľudí na Valentína

Single Valentín alebo tipy pre nezadaných ľudí na Valentína

Si single a unavujú ta všade prítomné srdiečka a rozhovory o tom čo kto kúpi svojmu partnerovi? Kde na akom príjemnom a výnimočnom mieste ho strávia? Ak áno, a ty si si doteraz myslel že sa zavrieš doma a budeš ho ignorovať my ti ponúkame zopár tipov, prežiť Valentín inak. Pripomeň si že Valentín je o láske a „sebaláska“ je kľúčom ku všetkým ostatným láskam. Preto tento deň preži výnimočne a dopraj si. viac »

Rozlúčka so slobodou

Rozlúčka so slobodou

Rozlúčka so slobodou. Tento pojem, už v dnešnej dobe nie je hádam nikomu z nás cudzí. Jemne americká tradícia, sa teší veľkej obľube už aj u nás v Európe, Slovensko nevynímajúc. Najlepšie na tom všetko je že k tomu aby ste niečo takéto pripavili nepotrebujete v ruke držať príručku „Ako správne pripraviť rozlúčku so slobodou.“ Môžete ju pripraviť ako len vy chcete, kde len chcete a s kým len chcete. Jediná vec ktorú naozaj potrebujete pre jej úspech, je dôkladné naplánovanie. No čo ak práve vás vaša kamarátka alebo sestra ktorá sa ide vydávať, poverila úlohou pripraviť jej noc, na ktorú nikdy nezabudne no vy ste organizovanie nikdy nemali v krvi? Plánovať nejakú akciu, nie je pre každého samozrejmosť a nie každý si stým vie rady. Preto vám prinášame zopár tipov kde začať a ako začať. viac »