Udalosti
5/5

Tipy na darčeky pre muža

  • Pridané: 18.12.2017   |   221 čítaní / zobrazení
Vianoce sú už za dverami, pečivo vyvoniava skoro v každej domácnosti a ľudia sa naháňajú o čosi viac. Chodia z jedného obchodu do druhého a hľadajú vhodné vianočné darčeky pre svojich najbližších. Ak patríte k tejto skupine aj vy a ešte stále nemáte kúpené darčeky pre svoju rodinu a priateľov, prinášame vám zopár typov na vianočné darčeky pre muža na poslednú chvíľu. 
Vždy ťažšie je kupovať darčeky pre muža,a preto vám ako prvé prinášame práve tri typy na darčeky pre NEHO. Veríme že spoločne Dáme Darček a nie len hocijaký ale ten najlepší Vianočný darček, ktorý muža určite poteší.

1.Literatúra
Jeden z Vianočných darčekov, ktorými nikdy nič nepokazíte je kniha. Je to najlepší prostriedok na zistenie nových informácií, obnovovania si gramatiky aj keď ste už nejaký ten piatok mimo školy a samozrejme čo je najdôležitejšie oddychu. Preto je už iba na vás ako daného človeka, ktorému má vianočný darček poputovať poznáte, a teda aký žáner kníh mu vyberiete. Ak sa v tom úplne neorientujete tu je pár typov na bestsellery tohto roku. Pre milovníkov detektívok s trochu drsnejším a pozadím je určite zásahom do čierneho spisovateľ Jo Nesbo. Každá jeho kniha stojí za prečítanie ale jeho najhorúcejšou novinkou je  Smäd. Je to pokračovanie o úspešnom vyšetrovateľovi Harrym Hollovi ktorý sa stretáva s nezvyčajnou príčinou smrti. Vampirizmom.
História. V dnešnej literatúre nájdeme knihu asi už o každom historickom období alebo medzníku. Stačí už len zistiť ktorá udalosť alebo osobnosť je danej osobe najbližšia. Nás konkrétne zaujala kniha „Dejiny písané vodkou“ od významného spisovateľa Marka Lawrenca Schrada, ktorá ponúka šokujúci pohľad Ruské dejiny a tak obľúbenú ruskú tekutinu- vodku. Dozviete sa  tu akým spôsobom zamiešala karty v najkontroverznejších časom tejto superveľmoci.
Ak si myslíte že váš partner, priateľ, otec alebo dedko nerád číta, možno ešte len nenašiel tú správnu knihu ktorá by ho zaujala. Veľká kniha krížoviek na dlhé zimné večery, kniha  bodybuilderov pre mladšie ročníky či autobiografie slávnych športovcov ktorý vám odhalia tajomstvo ich úspechu.
Pre mladšie ročníky je skvelý typ na vianočný darček asi aj audiokniha krotú môžu počúvať aj v aute alebo e-kniha ktorú môžu čítať kdekoľvek a kedykoľvek.
Žánrov a zaujímavých kníh je nespočetne veľa, preto len stačí chvíľka času na vybratie tej správnej a najlepší Vianočný darček je na svete.   

2.Poukážka
Je všeobecne známe že muži veľa pracujú ale málo oddychujú, preto náš ďalší typ na vianočný darček ktorý ich donúti oddychovať. Poukážka na masáž, poukážka do wellnesu alebo poukážka na víkendový pobyt. Pre adrenalínové typy je množstvo ponúk napríklad na zoskok z mosta alebo let balónom. Čo neodlúčiteľne patrí k Vianociam? Samozrejme že jedlo a preto každá lepšia reštaurácia ponúka poukážky na gurmánsku večeru s viacerými chodmi, ktorá určite poteší každého milovníka dobrého jedla.
 
3.Elektronika
V dnešnej dobe je obrovské množstvo elektronických vychytávok ktoré nám uľahčujú život, a preto veríme že tú svoju si nájde každý.
O klasických elektronikách ktoré sú našou každodennou súčasťou, ako sú smartfóny alebo televízia,  nemusíme hovoriť ale nás zaujali doplnky k týmto zariadeniam.
Bezdrôtové slúchadlá ktoré si spárujete so svojím telefónom uľahčia život nejednému dospievajúcemu chalanovi. Rádio ktoré si pripevníte do sprchy a navolíte si tam obľúbený zoznam piesní tiež spríjemní vašu každodennú rutinu.
Vo všetkých troch kategóriách môžete nájsť  cenovo-dostupné, ale aj trochu drahšie vianočné darčeky, vďaka ktorým sa budú vaši blízky cítiť šťastne a výnimočne.     
  • reagovať   |   194.154.240.***   |   23. november, 11:44Julia
    Mojim tipom na pekny, elegantny a jemny darček pre mužov rybárov alebo naturelover-ov su tetované nože z kuliny deejo s motivmi rybarskeho hacika, psov alebo hor a nakolko je to jemne a kvalitne urobene tak to zaiste poteší

pridať komentár