Udalosti
5/5

4 darčeky ktoré určite potešia milovníkov vína

  • Pridané: 31.12.2018   |   47 čítaní / zobrazení


4
Určite máte vo svojom blízkom okolí človeka, ktorému sa zapáčilo víno natoľko že mu neváha ,,zasvätiť,, celý svoj život či už ako amatér alebo profesionál. V dnešnom článku vám dáme tipy na štyri skvelé darčeky ktoré zaiste potešia každého vinára alebo milovníka tohto skvelého nápoja. Nie sú to žiadne hlúpe nevyužiteľné darčeky ale praktické veci ktoré sa hodia buď do domácnosti alebo zážitkové darčeky ktoré sú často krát lepšie ako tie hmotné. Darovať zážitkový darček je veľmi vhodné vtedy, keď sme si stí že tých hmotných má náš budúci obdarovaný tak akurát primerane dosť. Poďme si ich teda všetky vymenovať.

 

1.Praktický stojan na víno s hlavolammi.

Stojanov na víno je na dnešnom trhu neúrekom. Rôzne farby, materiály, tipy, veľkosti..... Ktorý si ale vybrať? Dajte niečo vtipné. Darujte niečo sofistikované. Ešteže tu máme vtipný drevený stojan na víno s hlavolamomDrevený stojan na víno je originálny darček, ktorý poteší každého milovníka vína. Radosť urobí aj tomu, kto má rád rôzne hlavolamy. Stojan na víno Magic Poles je zároveň aj pekná dekorácia.  Tak čo myslíte?

 

 

2.Otvarák na víno alebo praktická sada na víno

Skvelý otvárač na víno resp. vývrtka v tvare miniatrnej ľaše vína je nepochybne jeden s darčekov, ktorý môžete darovať vášmu známemu albo kolegovi v práci. Je to drobnosť relatívne v nízkej cenovej hladine a určite nezaťaží váš rodinný rozpočet. Vývrtka a otvárač na fľaše v jednom je originálny a praktircký darček pre každého vinára. Dĺžka 11,5 cm. Dalším jednoduchým a praktickým darčekom je sada na víno. V tejto fľaši nie je ukrytý žiaden nápoj ale sada na víno. Sada obsahuje nalievatko, odkvapkávací krúžok a multifunkčnú vývrtku aj s otvárakom a nožíkom. Tento set je ideálny darček pre milovníkov dobrého vína.

 


3. Pozvánka na degustáciu vína do skvelej vinárne či pivnice

Degustácia vína v spoločnosti vinárov, alebo skúsenejších degustátorov, je nesporne príjemným zážitkom pre každého milovníka vína. Prináša obohatenie pamäte degustačných vnemov so správnym slovným predstavením. Z degustácie vína kľudne môžete spraviť aj rodinnú alebo spoločenskú akciu.

 

4. Voucher na someliérsky kurz

 

Potešte svojich blízkych darčekovou poukážkou na someliérsky kurz. Najprv si vyberiete kurz, ktorý chcete darovať. Výber miesta a dátumu konania necháte na obdarovanom. Termíny sa zväčša vypisujú priebežne po celý rok v Bratislave, Košiciach a na ďalších miestach SR. Poukážka má neobmedzenú platnosť, takže si obdarovaný termín a miesto určite vyberie. Potom vyplníte fakturačné údaje. Napokon celú objednávku potvrdíte. Darčekovú poukážku zäčša dostanete ihneď po objednaní na mailovú adresu. Môžete si ju vytlačiť a darovať. Alebo si môžete vybrať spôsob doručenia poštou a dostanete vytlačenú poukážku vo formáte A4 na kvalitnom papieri.
  

  

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár