Udalosti
5/5

3 základné otázky ktoré si musíte položiť pri výbere darčeku pre muža

  • Pridané: 21.10.2017   |   8 čítaní / zobrazení
Vybrať ten správny darček pre svojho partnera nemusí byť vždy také jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ak aj vy patríte do tej skupiny žien ktoré nechávajú tieto záležitosti na poslednú chvíľu, vedzte, že táto úloha je v tejto situáciíí veľmi náročná. Práve preto vám prinášame niekoľko základných otázok ktoré by ste si mali položiť prv, než začnete rozmýšľať akým spôsobom potešíte svojho partnera.
         
1. Ako dobre ho poznáte?
Ak si myslíte že svojho partnera máte ,,prelúsknutého,, od hlavy až po päty, vedzte že to tak vôbec nemusí byť. Ak nevie váš partner prejaviť svoje pocity, a o jeho náladách už nehovorím, práve výber darčeka ktorý by ho naozaj potešil bude pre vás ten najtvrdší oriešok. Ale poďme rovno k veci. Darčeky by sme mohli rozdeliť na dve základné skupiny: hmotné a zážitkové. Zamyslite sa ktorý ho poteší najviac. Ak sa rád štýlovo oblieka, voľba je jasná. Darčeková poukážka alebo spoločné nákupy tento problém vyriešia. Rád športuje alebo navštevuje rôzne atrakcie? spoločný výlet, dovolenka či ticket na aktivitu ktorú vykonáva rád je skvelá voľba. Dve darčekové skupiny a dva príklady. Ale to nie je zďaleka všetko. Nasleduje otázka číslo 2.

2. Má rád prekvapenia alebo vždy chce neodbytne všetko vedieť?
Tak táto otázka je nemenej dôležitá ako tá prvá. Ženy to s chlapmi nevedia! A áno čítate správne! Zdieľame názor s ktorým sa nie všetci budú stotožňovať. Chlapi myslia úplne odlišne ako ženy. A to platí úplne doslova až na menšiu výnimku kedy má partner s partnerkou rovnakú povahu. Poďme si uviesť prečo je to tak. Je to jednoduché. Ženy myslia ako ženy a chlapi ako chlapi. Háčik je v tom, že zväčša sa ženy nevcítia do kože svojho partnera. Tak má rád prekvapenia keď ich mám rada aj ja? Ak áno a pokiaľ by ste mu vyzradili čo ste mu starostlivo vybrali, bude sklamaný. A to doslova! Naopak, pokiaľ prekvapenia nie sú jeho srdcovka a patrí medzi starostlivých mužov ktorí radi všetko plánujú dopredu a chcú o všetkom byť informovaní, môže to u neho vyvolať nervozitu a nepokoj. Dve otázky a dva príklady. Ale to nie je zďaleka všetko. Nasleduje otázka číslo 3.

3. Sledovali ste už niekedy jeho reakciu, keď ste ho už v minulosti obdarovali?
Hoci je táto otázka posledná, patrí medzi najdôležitejšie. Jedna rada na záver: Skutočnú radosť od tej povrchnej a krátkodobej rozlíšite naozaj ľahko. Pokiaľ je muž naozaj šťastný, aj ten najväší tvrďas ,,zmäkne,, a svoju radosť vám dá najavo aj počas ďalšieho obdobia ktoré budete spoločne prežívať. Prajeme veľa krásnych dní a pamätajte: Úprimný úsmev môže byť tým najkrajším darčekom na svete. 


            
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár